Спорт
Артем Колінько з Жовтих Вод став віце-чемпіоном турніру з боча в Нідерландах

Артем Колінько з Жовтих Вод став віце-чемпіоном турніру з боча в Нідерландах

Національна паралімпійська збірна команда з боча виборола срібну нагороду у парних командних змаганнях міжнародного турніру з боча, який щойно завершився в Вельдховені (Нідерланди). Пара у складі паралімпійців - Артем Колінько (Жовті Води, Дніпропетровська обл.) та Наталія Коненко (Нова Каховка, Херсонська обл.) - не мала можливості зігратись перед змаганнями. Спортсмени зустрілись лише напередодні змагань турніру. Це не завадило їм вибороти медаль на змаганнях.

Про це повідомляє пресслужба Національного комітету спорту людей з інвалідністю України.

Артем та Наталія змогла перемогти сильні пари Туреччини, Іспанії і у півфіналі - суперників зі Словенії з рахунком 6:2. У фіналі, граючи на рівних, українська пара все ж на 1 очко поступилась команді з Азербайджану, та з рахунком 6:5 виборола «срібло».

«І це - неймовірний результат!!! Вітаємо спортсменів з перемогою! Разом до ПЕРЕМОГИ України!», - пише пресслужба.

Команду України на турнірі представляло 2 спортсмени: Наталія Коненко (інд. категорія у класі ВС4 та пара ВС4) та Артем Колінько (пара ВС4).

Артем не брав участь у індивідуальних змаганнях, тому що згідно правил, спортсмени, що входять у топ-10, можуть брати участь лише в одному челенджі у рік. Наталя ж, на жаль, не вийшла у призи цього міжнародного турніру за підсумком індивідуальних змагань.

Загалом у змаганнях взяли участь 94 спортсмени з 24 країн світу.

У групі жінки ВС4 було заявлено 9 спортсменів. У парах ВС4 було заявлено 6 пар.

Читайте також: В Запоріжжі 8 серпня тимчасово змінить маршрут трамвай №3;

2022-08-07 19:00:00
true
Відео Дня

Архів Новин