Дівчата з Жовтих Вод та Кривого Рогу стали призерками студентського Кубка світу з самбо

З 21 по 30 вересня в Самсун (Туреччина) проходить Кубок світу з єдиноборств серед студентів. У змаганнях беруть участь 110 українських студентів з 50 університетів країни. Вони змагаються у 6 видах спорту: бокс, карате, таїландський бокс Муей-тай, боротьба самбо, боротьба вільна та греко-римська, ушу.

Про це повідомляє Міносвіти України та Федерація самбо України.

В самбо українці завоювали 19 нагород (6 золотих, 7 срібних, 6 бронзових) та I командне місце. Так, чемпіонкою світу стала студентка Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту Софія Бордінських з Жовтих Вод. Дівчина змагалась в категорії 59 кг.

Віце-чемпіонкою в категорії 80 кг стала студентка Криворізького державного педагогічного університету Валерія Захаревич.

Усього в Кубку світу з єдиноборств беруть участь 1200 студентів 344 університетів з 50 країн світу.

Футболіст-волонтер Роман Зозуля, діаспора та посольство України в Іспанії збирають на «Байрактар» для України;